piątek, 13 sierpnia 2010

Zajawka sesji z Antoniną I.

czwartek, 12 sierpnia 2010

Witam na moim fotograficznym blogu, w miarę możliwości postaram się go uzupełnić zdjęciami ;-)

 

 

 

 

Zakres naszych usług obejmuje:

 

DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH

  • Fotografia reklamowa

  • Fotografia specjalistyczna (wnętrza, HDR, panoramy tradycyjne 360, sferyczne)

 

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

  • Fotografia portretowa i artystyczna

  • Fotografia pamiątkowa (sesje zaręczynowe, narzeczeńskie, z brzuszkiem, noworodkowe,dziecięce, okolicznościowe)

 

FOTOGRAFIA PORTRETOWA I ATYSTYCZNA

Przebieg sesji zależy od pomysłu wspólnie ustalonego z klientem. Obecnie szczególnie polecamy dwa następujące tematy sesji: „KOBIETA ZMYSŁOWA JEST” i „MĘŻCZYZNA KOBIECYM OKIEM”. Obie sesje mogą być oryginalnym prezentem dla bliskiej osoby.

  • sesje „Kobieta zmysłowa jest”

Która mała dziewczynka nie marzy o błyskotliwej karierze modelki? Chociaż raz znaleźć się w centrum błyskających fleszy pozując w sukniach najsławniejszych projektantów... Niestety, o ubrania musisz zadbać sama. My natomiast sprawimy, że poczujesz się piękna, niepowtarzalna i zmysłowa. Możesz również sprawić taki prezent bliskiej Ci kobiecie: swojej dziewczynie, siostrze, przyjaciółce, mamie. Myślisz, że to nie dla Ciebie? Udowodnimy Ci, że się mylisz.

  • sesje „Mężczyzna kobiecym okiem”

Teraz możesz mieć profesjonalny plakat swojego mężczyzny. Stalowe spojrzenie Jemsa Bonda, czy niewinna minka aniołka? Która mina będzie do niego lepiej pasowała? Oboje będziecie zaskoczeni nowymi wcieleniami.

 

FOTOGRAFIA PAMIĄTKOWA

Życie tak bardzo szybko przemija. Warto zatrzymać w kadrze ważne dla nas chwile, by po latach móc z sentymentalnym uśmiechem cofnąć się w czasie i przypomnieć sobie nie tylko szczegóły, ale również towarzyszące tym wydarzeniom emocje.

 

  • SESJE ZARĘCZYNOWE/NARZECZEŃSKIE

Fotografując zakochanych nie trudno otrzeć się o banalność. Miłość to nie tylko czułe spojrzenia, dyskretne uśmiechy, czy subtelne gesty. To wszystko łatwo jest dostrzec i nie potrzebuje specjalnej oprawy. My pokażemy przepełnione emocjami uczucie, które czyni was szczęśliwymi i niepokonanymi, tę odwieczną grę kobiecej zmysłowości i męskiej siły. Bo przecież kochać to odkryć cud niedostrzegalny dla innych”. My utrwalimy Wasz cud w kadrze, abyście pochylając głowy nad starym albumem mogli spojrzeć w przeszłość z melancholijnym uśmiechem.

  • SESJE Z BRZUSZKIEM

Pragniemy przedstawić naturalne piękno każdej przyszłej mamy. Oczekiwanie na narodziny dziecka to pełnia radości, nuta niepewności i cud rozwijającego się nowego życia. To właśnie chcemy dla Was uchwycić. Dzięki temu już na zawsze zapamiętacie takie szczegóły jak: czułą mamusiną minę, kiedy radośnie a jednocześnie niepewnie spogląda na swój brzuszek, jego kształt, czy dumnego tatusia zerkającego na swoją kobietę.

  • SESJE NOWORODKOWE/DZIECIĘCE

Niewiarygodne małe stopki i rączki kilku- lub kilkunastodniowego bobasa, na każdej twarzy budzą serdeczny uśmiech. Tym bardziej nie trudno się dziwić rodzicom, którzy nie posiadają się ze szczęścia, kiedy trzymają w swoich ramionach dzidziusia. Za każdym razem, kiedy będziecie spoglądać na zdjęcia Waszego maleństwa będziecie mogli jeszcze raz przeżywać emocje, które towarzyszyły jego pojawieniu się na świecie. Dostosujemy się do rytmu dnia dziecka, tak by ani dla Niego, ani dla Was nie była uciążliwa.

  • SESJE OKOLICZNOŚCIOWE (śluby, chrzty, komunie,imprezy okolicznościowe itp.)

Chcemy zatrzymać w kadrze wyjątkowe dla Was chwile, by stworzyć pamiątkę na całe życie.

 

 

Jeśli chcecie umówić się na sesję zadzwońcie (609-926-553)  lub napiszcie do nas (nikanor@op.pl), by ustalić dogodny termin.

15:40, nikanor777
Link Komentarze (1) »
1 ... 16
 


NASZA OFICJALNA STRONA
nikanor.pl
Sesje noworodkowe:


Sesje ciążowe:
BON UPOMINKOWY

KONTAKTAkcja: Nie kradnij zdjęć!
stat4u