poniedziałek, 30 stycznia 2012

Dookoła pojawia się coraz więcej serduszek, co oznacza, że Walentynki tuż tuż. Czy macie już pomysł na prezent? My uważamy, że zdjęcia są zawsze najlepszym prezentem. Zwłaszcza, że możliwości jest bez liku.  Drogie Panie, jeśli chcecie oczarować swojego mężczyznę wdziękiem i uwodzicielskim spojrzeniem proponujemy sesje zmysłową.  Panowie jeśli Wasza kobieta marzy o karierze fotomodelki i zmierzenia się z profesjonalnym obiektywem podarujcie jej sesje glamur. Możecie także odwiedzić nas oboje, co pozwoli na uwiecznienie Waszego wyjątkowego uczucia.My również mamy dla Was prezent. Już teraz i tylko do 14 lutego każda  mini sesja (zmysłowa, glamur, romantyczna) w promocyjnej cenie.

 


 

poniedziałek, 23 stycznia 2012
wtorek, 17 stycznia 2012
poniedziałek, 16 stycznia 2012

 

Jeśli lubicie NIKANORA to zapraszam Was jak również Waszych znajomych do oddania swojego głosu jeszcze dzisiaj. Wystarczy wysłać SMS o treści F00185 na nr 7122 - koszt 1,23zł, po F są zera! Sprawicie nam tym ogromną radość.

Dziękujemy :)

 

środa, 11 stycznia 2012

Święta, święta i po świętach, jak mawiają starzy górale. W końcu nadeszła pora na zmianę scenerii. Zapominamy o mrozie i śniegu. U nas ponowinie zrobiło się przytulnie i rodzinnie. Patrząc na te zdjęcia nawet  lodowate serce się roztopi. Przyznajcie sami, czyż nie są urocze? Tylko nie mówicie, że jesteśmy nieobiektywne   ;)

poniedziałek, 09 stycznia 2012

Już niedługo będziecie musieli stanąć przed nielada wyzwaniem a mianowicie kupić  prezent dla babci i dziadka. Warto pomyśleć o tym wcześniej.  W tym roku prezent dla naszych kochanych seniorów nie musi oznaczać gorączkowego biegania po sklepach w ostatniej chwili.

Bardzo nam miło, że nasze mini sesje foto cieszyły się tak dużym powodzeniem, dlatego teraz proponujemy mini sesje, z której zdjęcia dostaną w prezencie Wasi dziadkowie. 

Mini sesje będą odbywały się tylko jednego dnia 14.01.2011, więc śpieszcie się z telefoniczną rezerwacją godziny. Ilość miejsc ograniczona.


W cenę takiej sesji wliczone jest zdjęce wydrukowane o wymiarach 30x40cm, które będziecie mogli podarować kochanym seniorom. Dodatkowo dostaniecie 5 zdjęć na płycie DVD gotowych do wydruku.


DATA: 14.01.2011r

KOSZT: 100zł

CZAS : 30-45 min

ILOŚĆ ZDJĘĆ: 5 szt + wydrukowany plakat w rozmiarze 30x40 1szt.


Konieczna rezerwacja telefoniczna pod nr tel. 609 926 553 oraz nikanor@op.pl.

Ilość miejsc ograniczona.


ZAPRASZAMY

 


Tagi: mini sesja
10:06, nikanor777 , REKLAMA
Link Dodaj komentarz »
środa, 04 stycznia 2012


NASZA OFICJALNA STRONA
nikanor.pl
Sesje noworodkowe:


Sesje ciążowe:
BON UPOMINKOWY

KONTAKTAkcja: Nie kradnij zdjęć!
stat4u